1919–2001
12
109 %
75 000 Kč
110 000 Kč
kombinovaná technika, olej, karton, dřevěná deska
52 x 54,5 cm
Signatura: sign. na rubu Pavla Mautnerová 1979
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
45 x 43 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |