1908–1986
39
117 %
6 001 Kč
14 000 Kč
barevná litografie 168/200
v 26,5 ✕ š 56,5 cm
Signatura: LD Otto Stritzko, Otto Stritzko v tisku
dřevoryt, akvarel, autorský tisk
26 x 38,5 cm
Signatura: PD Ototo Stritzko 1966, LD monogram OS 66 v tisku