1908–1986
39
117 %
6 001 Kč
14 000 Kč
dřevoryt, kolorovaný akvarelem
34,5 x 28,5 cm
Signatura: PD O Stritzko, OS v desce
34,5 x 28,5 cm
Signatura: O Stritzko, OS v tisku
barevná litografie, autorský tisk
29 x 20,5 cm
Signatura: Otto Stritzko
26 x 34,5 cm
Signatura: PD Otto Stritzko