1925–2010
113
127 %
1 102 Kč
3 300 Kč
v 17,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 78
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 1971
1978 / 1996
kresba tuší, akvarel, tužka / kresba kuličkovým perem
6,5 x 8 / 13,5 x 11 cm
Signatura: 2 x PD Olga Čechová (78, 96)
v 39,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Olga Čechová
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 1970
barevná litografie 65/135
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olga Čechová 96
kresba fixem
9 x 11 cm
Signatura: UD Olga Čechová 1992
dřevoryt 46/200
8 x 10 cm
Signatura: PD Olga Čechová
v 39,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová