1925–2010
113
127 %
1 102 Kč
3 300 Kč
10 x dřevoryt / 2 x lept
7 x 7 / 28,5 x 20 cm
Signatura: 12 x různě
suchá jehla 23/50
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Olga Čechová 91
akvarel, tuš
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Olga Čechová
dřevoryt 71/75
v 22 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Olga Čechová 77
2 x kresba tuší
13 x13 / 15 x 9 cm
Signatura: 2 x PD lga Čechová (96, 86)
suchá jehla 73/125
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 1970
suchá jehla 23/50
v 10 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Olga Čechová 91
10 x dřevoryt / 2 x lept
7 x 7 / 28,5 x 20 cm
Signatura: 12 x různě
8 x barevný ofset
v 33 ✕ š 24 cm
Signatura: 3 x různě v tisku
barevná litografie
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Olga Čechová 71