1887–1953
93
137 %
2 400 000 Kč
2 400 000 Kč
1912
komb. technika, kvaš, pastel, uhel
85 x 67 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1912
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, plátno, rentolováno
41 x 31 cm
Signatura: sign. PN O. Blažíček 1927 |Sevilla
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1915
olej, plátno
70 x 56 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček Náměstí v Halln - Tyrol 1915
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |