1717–1767
olej na dřevě
20,5 x 24,5 cm
Signatura: signatura nezjištěna (autor většinu svých obrazů nesignoval)
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej na plátně
26 x 34 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej na plátně
26 x 34,5 cm