68
125 %
8 000 Kč
2 801 Kč
46 000 Kč
2010
pastel, tužka
38 x 27 cm
Signatura: PD M. Šnajrd 10
suchá jehla, pastel, autorský tisk
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr ?4
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr ?4
2012
kombinovaná technika, pastel
34 x 24 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 012
2008
pastel, papír
29,5 x 21 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 08, na rubu Miroslav Šnajdr
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: PN M. Šnajdr 1. - 29. 11. 84