68
125 %
8 000 Kč
2 801 Kč
46 000 Kč
olej, plátno
40,5 x 35 cm
Signatura: PD Šnajdr 87
olej, plátno
40,5 x 35 cm
Signatura: PD Šnajdr 87
1984 - 1986
olej, plátno
75 x 55,5 cm
Signatura: PN M Šnajdr 84 - 86
olej, plátno, sololit
17 x 19 cm
Signatura: M. Šnajdr na rubu