1933–2006
195
133 %
272 Kč
1 791 Kč
barevný linoryt
14 x 18 cm
Signatura: UD M. Houra 75
barevný linoryt
23 x 14,5 cm
Signatura: UD Houra 83
barevný linoryt 11/50
23 x 15,5 cm
Signatura: PD Miroslav Houra 95, monogram HM v tisku
barevný linoryt 23/90
15 x 11 cm
Signatura: PD M. Houra 85, LN monogram MH v tisku
barevný linoryt 129/200
14 x 8 cm
Signatura: UD M. Houra 93
12,5 x 9 cm
Signatura: UD Houra 78, PD monogram MH v tisku
barevný linoryt 92/200
13,5 x 8,5 cm
Signatura: UD Houra 85
1982, 1984, 1981
2 x dřevoryt, akvarel, 1 x litografie
19 x 8,5 / 19 x 9,5 / 19 x 10 cm
Signatura: D Houra 82, Houra 84, M. Houra 81, 1 x PD monogram MH v tisku
33 x 22 cm
Signatura: PD Houra 60
linoryt 6/10
28 x 36 cm
Signatura: PD M. Houra 61
barevný linoryt 18/60
40 x 30 cm
Signatura: PD M. Houra 71
barevný linoryt 5/10
26,5 x 26,5 cm
Signatura: PD M. Houra 66