1933–2006
195
133 %
272 Kč
1 791 Kč
linoryt, kolorovaný 1/15
30 x 20 cm
Signatura: PD M. Houra 98
barevný linoryt, ruční papír 5/10
30 x 20 cm
Signatura: PD M. Houra 99
linoryt, akvarel
19 x 9,5 cm
Signatura: UD Houra 84
linoryt, kolorovaný
19 x 8,5 cm
Signatura: PD Houra 82, monogram MH v tisku
barevný linoryt 47/200
16 x 15,5 cm
Signatura: PD M. Houra 84, monogram MH v tisku
litografie
18,5 x 9,5 cm
Signatura: UD M. Houra 81
suchá jehla, ruční papír
24,5 x 19,5 cm
Signatura: UD M. Houra
barevná suchá jehla, ruční papír 8/15
19,5 x 24 cm
Signatura: UD M. Houra
litografie, linoryt
18,5 x 10 / 17 x 9 cm
Signatura: PD M. Houra 81, PD Houra, LD monogram MH v tisku
1989, 1977, 1972
4 x linoryt
15 x 6,5 / 18 x 9 cm
Signatura: 1 x PD M. Houra 89, 3 x D Houra (77, 77, 72)
18 x 9 cm
Signatura: PD Houra 90
linoryt, akvarel
19 x 9,5 cm
Signatura: UD Houra84