1932–1988
77
147 %
360 000 Kč
9 000 Kč
360 000 Kč
akryl, plátno
95 x 95 cm
Signatura: sign. na rubu Urbásek
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Urbásek 1975 III
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
koláž, karton
51 x 67 cm
Signatura: Miloš Urbásek 64
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
akryl, plátno
95 x 95 cm
Signatura: na rubu Miloš Urbásek
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
sítotisk 6/12
65 x 50 cm
Signatura: Miloš Urbásek 1982
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |