1932–1988
77
147 %
360 000 Kč
9 000 Kč
360 000 Kč
barevná serigrafie, ruční papír, autorský tisk
76 x 56 cm
Signatura: sign. PD Urbásek 75
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
akryl, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Urbásek 1973
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |