1898–1977
olej, malířská lepenka
30,5 x 20,5 cm
Signatura: PD M. Šimková-Elgrová
olej, plátno, lepenka
13,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: LD M. Šimková-Elgrová
olej, lepenka
33,5 x 48,5 cm
Signatura: LD Šimková-Elgrová 26
olej, plátno
25 x 48 cm
olej, plátno, lepenka
24 x 69 cm
olej, plátno, lepenka
19 x 26 cm
Signatura: M. Šimková - Ugrová