1898–1977
olej, plátno, lepenka
13,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: LD M. Šimková-Elgrová
olej, plátno
25 x 48 cm
Signatura: PD M. Šimková-Elgrová
olej, plátno, lepenka
24 x 69 cm
olej, plátno, lepenka
13,5 x 22,5 cm (výřez)
olej, plátno
25 x 48 cm
olej, plátno, lepenka
24 x 69 cm