1927–1991
70. léta
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: nesignováno
70. léta
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: nesignováno
olej, plátno
65 x 81 cm
Signatura: M. Klvaňa 68
olej, plátno
73 x 60 cm
Signatura: M. Klvaňa 70