1946–1981
29,6 x 21 cm
Signatura: sign. PD MR 14.4.69
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1975 - 76
olej, plátno
30 x 26 cm
Signatura: sign. vzadu Michal Ranný 1975 - 76
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, vrypy, plátno
68 x 46,5 cm
Signatura: sign. na rubu Michal Ranný 1967
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |