1946–1981
akvarel, tuš
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno, PD 29. IV. 76.
akvarel
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko MR
akvarel
v 21,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD autorské slepotiskové razítko MR