1911–1984
17
105 %
300 Kč
1 000 Kč
1 x dřevoryt, akvarel, 4 x dřevoryt
14 x 9 / 8,5 x 8 cm
Signatura: PD 3 x Florian, 1 x M. Florian, 1 x neznačeno