1854–1924
1887
olej na plátně
100 x 66 cm
Signatura: sign. LN M. Pirner. 1915., PN 1887
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1913
olej, plátno
51 x 72 cm
Signatura: sign. PN M. Pirner 913
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. technika, tempera, pastel, karton
92 x 53 cm
Signatura: sign. PD MP
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 15 cm
Signatura: sign. nezjištěna