1854–1924
kombinovaná technika, pastel, barevné křídy, plátno
v 77 ✕ š 107 cm
Signatura: LU monogram M. P. 95
v 16,5 ✕ š 9 cm
Signatura: LD slepotiskové razítko pozůstalosti autora
v 16,5 ✕ š 9 cm
v 16,5 ✕ š 9 cm
grafický list
28 x 22 cm
Signatura: M. P.
kresba tužkou, papír
28 x 16,5 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem
kresba tužkou, papír
15 x 10 cm
Signatura: PN M. P.