1873–1962
1 078
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 21,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
ofset, litografie
17,5 x 13 / 6,5 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
25 x 18 cm
Signatura: PD M Švabinský v tisku
1911
36 x 30 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 21/90
14,5 x 16 cm
Signatura: LD M Švabinský
litografie
24 x 18 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ 58 v tisku
tisk
36,5 x 25,5 cm
Signatura: LD M. Švabinský del.sc. 1919 v tisku
tisk, ruční papír
32 x 25,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 1930 v tisku, LD Max Švabinský del v tisku
tisk, ruční papír
32 x 25,5 cm