1873–1962
1 067
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
heliogravura
v 15,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD M Švabinský 3. 6. - 59 u dedikace
barevná litografie
v 70,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD M Švabinský 1914 v tisku
olej, malířská lepenka
40 x 24 cm
Signatura: neznačeno
ocelorytina
5 x 4 cm
Signatura: ŠM 60 v tisku, Jindra Schmidt 1973 v tisku na známkách
ocelorytina
5 x 3,5 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku, Jindra Schmidt 1973 v tisku na známce
ocelorytina
5 x 4,5 cm
Signatura: ŠM 97 v tisku, Jindra Schmidt 1973 na známce v tisku
ocelorytina
5,5 x 4,5 cm
Signatura: Jindra Schmidt 1973 na známce v tisku
ocelorytina
5,5 x 3,5 cm
Signatura: M. Švabinský 14.9.48 v tisku, Jindra Schmidt 1973 v tisku na známce
litografie
18 x 15 cm
Signatura: MŠ 29. v tisku
litografie
21,5 x 15,5 cm
Signatura: Švabinský 930 v tisku
litografie
21,5 x 15 cm
litografie
23 x 18,5 cm
Signatura: 22/8 29 M. Švabinský v tisku
litografie
26 x 20 cm
Signatura: M. Švabinský v tisku
litografie
26,5 x 19,5 cm