olej, plátno
65 x 65 cm
Signatura: UD L. Jaroš 95
2006
olej, plátno
115 x 89 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2006, PD L. Jaroš 06
akryl, plátno
40 x 33 cm
Signatura: UD L. Jaroš
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: PD Libor Jaroš
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš, na rubu L. Jaroš 99