1896–1989
olej, dřevěná deska
39 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Lev 32, na rubu Lev Šimák
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
68 x 55,5 cm
Signatura: sign. LD Lev 30, na rubu na blindrámu Lev Šimák
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
66,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Lev 40, na rubu na blindrámu Lev Šimák