1896–1989
50
131 %
76 000 Kč
olej, plátno
46 x 66 cm
Signatura: PD Lev Š 32
1954
olej, malířská lepenka
35 x 25 cm
Signatura: PD Lev 54
11 x 14 cm
Signatura: Lev Šimák