1909–1980
93
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
kresba tužkou, papír z kroužkového bloku
20 x 10 cm
Signatura: PD Zívr
1977/1984
14 x ofset
14 ks 28,5 x 20,5 cm
Signatura: vše signováno v tisku
2 x kresba tužkou
10 x 14,5 / 14 x 9 cm
Signatura: PD Z 46 / neznačeno