1915–1997
63
125 %
250 Kč
1 150 Kč
lept, akvarel
3,5 x 3,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie, akvarel
2,5 x 5,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie, barevná litografie
12 x 9 / 10 x 6,5 cm
Signatura: 2 x L. J. Kašpar
litografie
23 x 15 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie
22,5 x 14,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
barevná litografie 47/60
21,5x 13 cm
Signatura: L. J. Kašpar
2 x dřevoryt
8 x 6 / 10 x 6,5 cm
Signatura: 2 x L. J. Kašpar
2 x barevná litografie
8,5 x 8,5 / 12 x 8,5 cm
Signatura: 2 x L. J. Kašpar
4 x 4,5 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: L. J. Kašpar