1922–1998
olej, písek, plátno
66 x 131 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 74
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
komb. technika
38 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 98
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
grafický list 11/20
37 x 37 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 1969
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |