1922–1998
olej, plátno
40 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 73
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, sololit
75 x 59 cm
Signatura: sign. PD K. Válová
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
50. léta 20. s
kresba uhlem
29 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD K Válová
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, písek, plátno
66 x 131 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 74
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
komb. technika
38 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 98
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
grafický list 11/20
37 x 37 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 1969
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
komb. technika, akryl, tuš, uhel
62 x 86 cm
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
145 x 175 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 88
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
barevný monotyp
62,5 x 41 cm
Signatura: K Válová 59
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevný monotyp
45 x 66 cm
Signatura: K. Válová 59
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej na plátně
155,5 x 162 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
60 x 70 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 86
Vyvolávací cena: | 9 600 Kč |