1928–2023
24
161 %
6 000 Kč
10 000 Kč
barevná litografie 22/27
v 40,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Pacovská
barevný tisk
100,5 x 70 cm (list)
Signatura: neznačeno