1928–2023
24
161 %
6 000 Kč
10 000 Kč
barevná litografie 22/27
v 40,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Pacovská
barevný tisk
100,5 x 70 cm (list)
Signatura: neznačeno
barevná litografie, pastel, koláž 6/45
v 54,5 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Pacovská Květa 85
v 54,5 ✕ š 38 cm
8 x barevný ofset
v 33 ✕ š 24 cm
Signatura: 3 x různě v tisku
barevný lept 7/100
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PU Pacovská 74
barevná litografie 5/200
22 x 10 cm
Signatura: UD Pacovská 71
barevný lept 11/100
21 x 21 cm
Signatura: PU Pacovská 74
lept 16/100
21 x 21 cm
Signatura: PU Pacovská 74
barevný lept 1/112
21 x 9,5 cm
Signatura: UD Pacovská 71
lept 4/6
21 x 10 cm
Signatura: PD Pacovská 71
lept, II tisk 8/10
21 x 9,5 cm
Signatura: PD Pacovská 71