1926–2014
50
372 %
255 Kč
35 000 Kč
barevný tisk
68 x 43,5 cm (list)
Signatura: neznačeno
barevná litografie 87/150
v 19,5 ✕ š 13 cm
Signatura: UD K. Vysušil
suchá jehla 30/50
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD K. Vysušil 91