1926–2014
49
372 %
255 Kč
35 000 Kč
barevný tisk
68 x 43,5 cm (list)
Signatura: neznačeno
barevná litografie 87/150
v 19,5 ✕ š 13 cm
Signatura: UD K. Vysušil
suchá jehla 30/50
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD K. Vysušil 91
v 27,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD K. Vysušil 57
barevná litografie
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: UD K. Vysušil
litografie
v 32 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD K. Vysušil 57
suchá jehla 30/50
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD K. Vysušil 91
barevná litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Vysušil
litografie
v 32 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD K. Vysušil 57
barevná litografie
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: UD K. Vysušil
2 x barevná litografie (80/200)
13 x 8,5 / 12,5 x 9 cm
Signatura: UD Vysušil / K. Vysušil 91
koláž
17 x 13 cm
Signatura: PD K. Vysušil 80.