1893–1980
68
121 %
266 Kč
12 000 Kč
2 x monotyp
17 x 23 cm 2 x
Signatura: 2 x PD Karel Tondl
monotyp
25 x 32,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl
monotyp
25 x 32,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl
10 x 14,5 cm
Signatura: LD Tondl
monotyp
16 x 12 cm
Signatura: PD Karel Tondl
olej, lepenka
18 x 23 cm
Signatura: PD Tondl
olej, karton
28,5 x 24,5 cm
Signatura: LD K. Tondl 1923
monotyp
25 x 33 cm
Signatura: PD Karel Tondl
akvarel
36 x 42 cm
monotyp
25 x 33 cm
Signatura: Karel Tondl
27 x 34 cm
Signatura: PD K. Tondl 1933
olej, karton
40 x 30 cm
Signatura: LD K. Tondl 1923