1888–1955
olej, plátno
66 x 86 cm
Signatura: sign. LD K. Schadt
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
115 x 95 cm
Signatura: sign. LD K. Schadt
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
85 x 101 cm
Signatura: sign. PD K. Schadt
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |