1938–1986
16
175 %
650 Kč
33 000 Kč
barevná litografie
v 38,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x barevná litografie
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 47,5 ✕ š 35 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 47,5 ✕ š 35 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 38,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 12,5 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
2 x barevná litografie
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno