1938–1986
16
175 %
650 Kč
33 000 Kč
barevná litografie 32/60
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD K. Laštovka
barevná litografie
v 38,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x barevná litografie
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 47,5 ✕ š 35 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 47,5 ✕ š 35 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 38,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 12,5 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
2 x barevná litografie
v 17 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
v 99,5 ✕ š 80,5 cm
Signatura: LD K. Laštovka
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: PD K. Laštovka
barevná litografie 10/50
18 x 12 cm
Signatura: PD K. Laštovka
barevná litografie 6/100
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Laštovka