1878–1947
24
159 %
95 000 Kč
95 000 Kč
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, karton
35 x 49 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, překližka
35,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD K. Langer 40
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
51,5 x 72 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1907
olej, malířská lepenka
27 x 30 cm
Signatura: sign. PD K. Langer 1907
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, překližka
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD K. Langer
kolem r. 1910
olej, lepenka
58 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
80 x 65 cm
Signatura: značeno na rubu K. Langer
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, lepenka
24 x 33 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kol. r. 1920
olej, karton
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |