1878–1947
24
159 %
95 000 Kč
kol. r. 1920
olej, karton
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Langer K. "Laň"