1878–1947
24
159 %
95 000 Kč
95 000 Kč
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, lepenka
24 x 33 cm
Signatura: sign. PD K. Langer
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
80 x 65 cm
Signatura: značeno na rubu K. Langer
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |