1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
olej, malířská lepenka
45,5 x 48,5 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 62, na rubu Karel Jílek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, malířská lepenka
34,5 x 57 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 64
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
uhel, karton
43,5 x 56 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Karel Jílek
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
62,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |