1925–2009
109
122 %
64 500 Kč
3 650 Kč
230 000 Kč
olej, plátno
v 90 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Chaba, na rubu 1996. Chaba
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Karel Chaba / 2001
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevná litografie 67/100
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD K Chaba 82