1925–2009
109
122 %
64 500 Kč
3 650 Kč
230 000 Kč
olej, plátno
v 90 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Chaba, na rubu 1996. Chaba
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Karel Chaba / 2001
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevná litografie 67/100
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD K Chaba 82
akvarel, pastel, kuličkové pero
30 x 24 cm (výřez)
Signatura: PD Chaba
suchá jehla 2/30
32 x 24,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 76
32 x 36 cm
Signatura: LD Chaba
suchá jehla 31/60
17 x 24,5 cm
Signatura: PD 77 Karel Chaba
suchá jehla 2/30
32 x 24,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 76
barevná serigrafie 2/100
50,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 82
32 x 36 cm
Signatura: LD Chaba
olej, lepenka
37 x 26 cm
Signatura: LD Chaba
barevná serigrafie 2/100
50,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 82