1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
4 x originální černobílá fotografie, tuš
v 13 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie, běloba, tuš
v 10 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
tisk
v 32 ✕ š 27 cm
černobílá fotografie, běloba, tuš
v 15 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie, kresba
v 24 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie, koláž, tuš
v 23,5 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu Janek u dedikace
tisk, běloba, akvarel
v 31 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Kája v tisku
originální černobílá fotografie, tuš
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
tisk
v 32 ✕ š 28 cm
Signatura: 2 x Kája Saudek v tisku
tisk
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD Saudek
barevný tisk, pohlednice
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD Saudek 75
tisk
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD Saudek