1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
akvarel, kvaš, tuš
30 x 40 cm
Signatura: PD Saudek 86
kresba tuší, akvarel, tužka
31 x 45 cm
Signatura: neznačeno