1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
kresba tuší, akvarel
13 ks 45 x 62 / 1 ks 36 x 62 cm
kresba tuší, akvarel
19 x 18 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, akvarel
31,5 x 14 cm
Signatura: nesignováno
2 ks tisk XXX/200
22,5 x 33 / 23 x 32,5 cm
Signatura: 2 x Saudek, na 1. str. Kája Sau v tisku
1. pol. 80. let 20. stol.
kresba tuší, akvarel, anilinové barvy
31,5 x 43,5 (výřez)