1937–2017
214
156 %
140 166 Kč
2 294 Kč
950 000 Kč
kombinovaná technika, olej, vrypy, sololit
v 70 ✕ š 93 cm
Signatura: na rubu Jankovič 99
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
polychromovaná plastika, kombinovaná technika, plechová skříň
v 203,5 cm
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
komb. technika, polyester, reliéf
82 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu Jankovič 1991
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1961-62
bronz (ze zničené sádry) 1/1
155 x 45 cm
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
grafický list 33/40
62,5 x 48 cm
Signatura: Jankovič 84
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
komb. technika, tempera, koláž, vrypy, karton
81,5 x 63 cm
Signatura: sign. LD Jankovič 83
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
akryl, jap. papír
96 x 62 cm
Signatura: sign. DU Jankovič 88
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
komb. technika, karton
33 x 24 cm
Signatura: sign. DU Jankovič 80
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
akryl, vosk. papír. reliéf
80 x 90 cm
Signatura: sign. vzadu Jankovič 82