1937–2017
214
156 %
140 166 Kč
2 294 Kč
950 000 Kč
plastika, epoxid, podstavec - dřevo, epoxid
v. 60 cm, podstavec 120,5 cm
Signatura: sign. na podstavci štítek Jozef Jankovič
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kovová matrice
36 x 75 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tempera, karton
60 x 42 cm
Signatura: sign. UD Jankovič 73
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, tuš, karton
62 x 53 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
plastika, epoxid
v. 141 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Jankovič 64
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kombinovaná technika, lak, tužka, fixy, karton
62 x 85 cm
Signatura: sign. PD Jankovič 75
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
bronzová plastika, žulový podstavec
v. 30 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |