1937–2017
214
156 %
140 166 Kč
2 294 Kč
950 000 Kč
reliéf, epoxid, dřevo
v 129 ✕ š 80 ✕ h 10 cm
Signatura: na rubu Jankovič 1972
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kombinovaná technika, deska
v 70 ✕ š 96,5 cm
Signatura: na rubu Jankovič 88
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, kresba perem, tužkou, koláž
v 65 ✕ š 49 cm
Signatura: UD Jankovič 77
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
v 96,5 ✕ š 70 cm
kombinovaná technika, sololit
v 96,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: UD Jankovič 89, na rubu Jankovič 89
reliéf, polyester, barvy
v 80 ✕ š 68,5 cm
Signatura: PD raznicí Jankovič, na rubu Jankovič 87
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
reliéf, polyester, barvy
v 79 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Jankovič, na rubu Jankovič 89